Сервіс доставки їжі Bolt Food запускають в Івано-Франківську.

Зробити замовлення в застосунку можна щодня, з 10:00 до 22:00. Обіцяють знижки до 30% на перші три замовлення й безкоштовну доставку. Серед уже доступних закладів – McDonalds, KFC, Pasage Gartenberg й інші.

Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити застосунок Bolt Food, а тоді обрати ресторан і страви, зазначити адресу доставки й спосіб оплати.

   

Bolt Food доставляє готові страви й продукти в Україні з 2020 року. Також європейська компанія Bolt пропонує сервіс таксі, каршеринг, прокат електросамокатів й електровелосипедів.

У липні 2021 року Bolt Food запустили в Харкові, у вересні сервіс запрацював у Дніпрі, у листопаді – у Львові, а в грудні – в Одесі. У липні 2022 року Bolt Food почав роботу у Вінниці. У серпні 2022 року Bolt Food розширив зону доставки до передмістя Києва: Вишневого, Софіївської Борщагівки й Петропавлівської Борщагівки. У січні 2024 року сервіс почав працювати в Броварах, а в лютому запустив доставку в Бучі, Ірпені й Борисполі Київської області. З березня сервіс працює також у Черкасах.