У польському місті Холм реконструюють вокзал, який збудували у 1961 році, повідомляє WhiteMAD.

Будівлю планують зробити більш сучасною, зокрема її верхню частину та деякі стіни вкриють в’юнкими рослинами. У межах проєкту хочуть звести 15-метрову вежу з годинником у верхній частині. А також побудувати скляний навіс, який закриватиме частину привокзальної площі, де облаштують зони для відпочинку з вуличними меблями та літніми терасами від закладів.

Частину першого поверху хочуть зробити скляною. Фасад будівлі планують зробити з облицювальної цегли, яка матиме колір крейди та утворить декоративний візерунок. Таким чином архітектори хотіли відобразити історію міста, яке розвивалося завдяки видобутку та переробці крейди у 1920-х роках, зазначає WhiteMAD.

У залі очікування оновлять місця для сидіння, розмістять стенди з розкладом руху й електронні табло з часом руху потягів, квиткову касу, офісні та торговельні приміщення. На площі перед вокзалом покладуть нове покриття і створять зону із зеленими насадженнями.

Вестибюль матиме два поверхи, підлогу облаштують гранітними плитами, а стіни оздоблять архітектурним бетоном. На одній зі стін викарбують план міста у формі орла. Вартість робіт становить близько шести мільйонів євро.

Фото: WhiteMAD