The Village Україна продовжує формат «ЗБІР ТИЖНЯ», у якому ми щотижня виділяємо важливий точковий збір на допомогу Збройним силам України. Цього тижня закликаємо підтримати спільний збір «Залізно поруч» Укрзалізниці та фонду допомоги армії «Повернись живим» на закупівлю кейсеваків.

Підтримати збір донейтом можна тут.

   

Укрзалізниця і фонд допомоги армії «Повернись живим» ініціювали збір, в межах якого планують збирати 48 мільйонів гривень на переобладнання 15 позашляховиків. У всіх машинах встановлять інвертори, системи освітлення, додаткові елементи живлення та органайзери. Також машини для евакуації обладнають засобами РЕБ і навчать медиків користуватися ними. 

Кейсеваками і засобами РЕБ забезпечать п’ять бойових бригад, які переважно воюють на Донеччині:

  • 24 ОМБр імені Короля Данила;
  • 28 ОМБр імені Лицарів зимового походу;
  • 30 ОМБр імені Князя Костянтина Острозького;
  • 53 ОМБр імені Князя Володимира Мономаха;
  • 54 ОМБр імені Гетьмана Івана Мазепи.

«Автівки допоможуть бойовим медикам рятувати своїх побратимів та посестер на відрізку з лінії бойового зіткненні до стабпунктів і далі, зокрема — до медичних потягів Укрзалізниці», – зазначають у команді.

   

Мета формату «Збір тижня» – підсилювати невеликі точкові збори, які будуть максимально ефективними на конкретній ділянці. Пропозиції для розгляду збираємо за адресою [email protected] з позначкою «Збір тижня» в темі листа. Просимо надавати загальну інформацію про збір, конкретний підрозділ і мету збору, а також посилання на збір і супровідні медіафайли.