The Village Україна показує, як прибирають останні МАФи на Контрактовій площі

10 червня на Контрактовій площі розпочався демонтаж малих архітектурних форм (МАФів). Упродовж вихідних працівники комунальних служб демонтували чотири кіоски з одного боку алеї.

Процес демонтажу продовжився у понеділок, 12 червня. Комунальники почали розбирати кіоски на іншому боці алеї, що веде від виходу зі станції метро до Гостиного двору.

Процес оновлення Контрактової площі розпочався у травні, коли комунальники демонтували будівлю кафе поблизу фонтану «Самсон».

Плани реконструювати територію за місяць до того оголосив міський голова Києва Віталій Кличко. «Наша мета – зробити Контрактову площу туристичною перлиною, зоною відпочинку, а не торгівлі», – цитував столичного мера телеканал «Київ». Міський голова заявив. що облаштування пішохідної зони на Подолі буде відбуватися в кілька етапів.

На першому етапі в районі Контрактової запровадять нову тимчасову систему руху. Другий етап передбачає реконструкцію найближчих вулиць – зокрема, Сагайдачного, Покровської та Боричевого Току. Третій – власне реконструкцію Контрактової площі. Фінальний четвертий етап, своєю чергою, повинен створити транспортно-пересадочний вузол громадського транспорту.

Детальніше про плани зробити Поділ пішохідним читайте згодом на The Village Україна.