Фоторепортаж Андріївський узвіз без торговців сувенірами
Торговці мали прибрати товар ще до 1 березня
![Андріївський узвіз без торговців сувенірами — Фоторепортаж. The Village Україна](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post-cover/GDCmw_cuRytwjJDtzmAd0Q-default.jpg)
На Андріївському узвозі демонтували кіоски із сувенірами. Комунальники почали демонтаж ще затемна. Залишки конструкцій на початку Андріївського узвозу (на перетині Десятинної та Володимирської вулиць) вантажать і вивозять з історичного центру.
Торговельні ряди розміщені на вулиці незаконно, кажуть у департаменті благоустрою КМДА. Продавцям з Андріївського узвозу запропонували перебратися на Алею художників.
Торговці мали прибрати товар ще до 1 березня. Про це міська влада повідомила їх за місяць.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/uAnp_fA0BzwMtHYkjU9NIA-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/S_avY-FSGfj-qTn4Vz5tmA-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/cxGBaQn40vo1HG219uIGJQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/oC6uRp9LUi5rXp4g9tw0pw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/PqtwPuuNnX9jIZK-EsbR7Q-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/1lzsgu7S0F07kH0HOkx0hA-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/W1PXGlPpTrY8Zkj02QvKMg-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/5jESM2zNW57PWnWepgid3A-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/yCyUaZA1DotGZMM_KEPcLQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/nmvbss4xHjvWFfpYdi7w3A-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/34Udn-K0TAndP5V1bxyOnw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/vvo2fUnAKkwpSv5fmjwkxw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/pWjadEPMrL7APhRtl91UcQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/M3ck6mlbHRJ46vYeZCiNHg-article.jpg)
Фото: Наті Авдєєва
Коментарі
Підписатись