Фоторепортаж«Коли прийшли всі» – Block Party на Рейтарській
Про те, як локальні бізнеси влаштовують свято однієї вулиці, а дощ не може його зіпсувати
![«Коли прийшли всі» – Block Party на Рейтарській — Фоторепортаж. The Village Україна](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post-cover/GwHb490GjlEpGo9r7kJ2vw-default.jpg)
Від перехрестя біля Syndicate Рейтарська перекрита. Тут вуличне свято – «Район #1 Block Party». Цього дня на Рейтарській не припаркована жодна машина – власників авто попросили припаркуватися десь поблизу.
Фото: Анна Бобирєва
ФОТО З ДРОНА: Діма Діордійчук
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/WLRd9MPF2huzVU38qTbTIg-wide.jpg)
Вулиця заповнена pop-up барами, стендами та людьми. Швидко пересуватися Рейтарською складно. І річ не в тім, що тісно, просто доводиться постійно зупинятися, щоб поговорити зі знайомими.
Ми запитуємо у перехожих: чому ви такі задоволені, у чому «фішка» цього одноденного свята однієї вулиці? Найпопулярніша відповідь – люди. «Тому що всі прийшли».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/ur5KzdGrhDMmhV6UjjWlzg-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/WLhn5h5hsRxdvzlkv1Gv6w-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/wVUTK4QIw_ehZNSiLlusNw-wide.jpg)
Організатори свята – локальні бізнеси, які базуються на Рейтарській: Riot Division, Kapkan, Syndicate, Haze, «Зигзаг», «Каштан», Zavod Shop, Plivka, видавництво «Основи» та інші. Вони об’єдналися на один день, щоб перетворити вулицю на святковий простір. Це не просто вулична вечірка: частину зібраних учасниками Block Party коштів спрямують на благоустрій вулиці.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/tM5_MwZjOiBUKnbO2Oenqw-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Kergfa514mKuyzXoYTwxOA-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/GIcLVprd56FVlqRtLPfAGw-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/ZWX0o-7Ow-bNgqZEN-y5zg-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/-up0WbcnS9ZgpeQVevEyYA-wide.jpg)
Кожні дві години дощ додає святкової динаміки: через хвилину після падіння перших крапель усі ховаються в кав’ярнях, кафе, галереї чи арках дворів на Рейтарській. Уже через хвилину після зливи вулиця знову наповнюється людьми.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/m_lpXlbNdg1V4V_2SQOxAQ-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/s44kYLxAGLwYQaPy3qafgQ-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/dUtYowTv4VA5o9JU-nNnhQ-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/-pbNc9M1bbzPwXJoNannhA-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/_72omdRCDKZpc31V2caBlQ-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/XFTetUEPrHljWdwTkm-zyQ-wide.jpg)
Перед кафе «Зигзаг» традиційні маленькі столики замінили на широкі довгі столи, але вони теж весь час заповнені.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/2bmnMyyAxhaypmFv3HhjXw-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/zEaN27aCAyRt4_bStJ4uNg-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/L5QK5vEYAshR2juJYYSc7Q-wide.jpg)
Заходимо у дворик біля кафе «Каштан» – там не менш людно.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/NxBQbYlz1D3phKY578ik4g-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/VXalQcZ_BSfAJs-Frpk0gw-wide.jpg)
У сквері на Рейтарській смажать кукурудзу. Продавці радять дочекатися, поки вона приготується. Щойно проста вулична страва готова, її одразу розкуповують.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Sao6EqroHpDvFPmlcyYl9w-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/JdSKrTx_5kS3koEaHxBJZA-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/WOoG4rUzrm57YM2A_cCMog-wide.jpg)
Біля Chop-Chop просто на вулиці працюють барбери. Трішки далі встановили рампи для скейтбордистів. Поруч імпровізована зона електронної музики – танцюють просто посеред дороги.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/pCTlVex_VmqHVOjTwhDuTQ-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/qpMxibO4QGwH_lpoIiNOpw-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/uhN3kKNsMcupn7Oh20Uoxw-wide.jpg)
Ще одна локація – трішки подалі від основної зони – дворик шоуруму дизайнерських годинників Zavod Shop. Сьогодні тут фотографують відвідувачів, слухають музику на вінілі та читають лекцію про Bauhaus.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/FkFtidvJI7K3F4QBtvWVQA-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/gNdDrmeLvV51A1X5zvsEdw-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/ApRmyhJwhhbEb0Lw6bf_ug-wide.jpg)
Більше про те, хто та навіщо влаштував «Район #1 Block Party», читайте в історії The Village Україна.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/10fZUyPrp2Tuc9c-5wWKkQ-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/a5tE_6Wx4XgZUAeVf8ac2w-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/RcDbblFcfJrHal4vGh1Gfg-wide.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Cc0Waj0zMG8ae4_sGvng9g-wide.jpg)
Коментарі
Підписатись