ФоторепортажЛюди мають це бачити. Тіла на вулицях та масові поховання у Бучі
Російські позиції в школі та спалена техніка
![Люди мають це бачити. Тіла на вулицях та масові поховання у Бучі — Фоторепортаж. The Village Україна](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post-cover/KOzTX8em_NSvptJpOzFUuw-default.jpg)
У звільненій від російської армії Бучі вже поховали 330-340 вбитих цивільних, повідомляють у ритуальній службі міста. Більшість тіл на центральних вулицях Бучі встигли прибрати. Проте тіла ще знаходять просто неба, у будинках чи підвалах. Машини з написами «Груз-200» курсують містом та збирають тіла.
Рішення публікувати фото тіл без купюр складне, але видається єдиним правильним. Ми поважаємо своїх читачів та їхній емоційний стан. Але світ має це бачити.
Фото: Андрій Баштовий
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/A5WDn4s8DxO69QmpuJ1t4w.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Ocd-tG4lVZ2JJ-d-brbCRg.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/o1J-51yCJMjKikyVo68mcQ.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Zv4xpUYZyFV5UzCWQPbpVA.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/xEA8Vr3pmKnwqbNgc1UdPw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/i_JALn_jmz3_XcdIvtL_CA.jpg)
Біля церкви кілька братських могил. На першій з них вже встигли встановити кілька хрестів з іменами та датами смерті.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/C51fL5PkRWqCRLjKNJVykw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/OqIOyo-bXInq7axxTRGvlg.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/GXvuCRBl1djLynk_UgWLhw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/4kG1T_y9ESYRCvbDTZfYzA.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/_FG5JuY0B2QDRjs4CJmaRg.jpg)
Місця поховань видно по всьому місту.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/1abx250VY8Anu0CvvqsvRA.jpg)
На кожній вулиці – спалені каркаси військової техніки. Багато пошкоджених будівель та зруйнована архітектура. Подекуди видно дим від згарищ.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/hA7FHzm4KDJ2pTPm4BqKDw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/hUD8TkDKOcHwjoUKmKHX5g.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/cVLNNig8CRBDoMWZ5sZ7zw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/gRYQxK3I7PIexJ9Sqgi7KA.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/6V9FWlCMRX4ym_D6g5A4Ag.jpg)
Місто патрулюють військові, тероборона та поліція – перевіряють приміщення, шукають сліди мінувань, нерозірвані снаряди та пастки-розтяжки. Місцевих та волонтерів просять бути обережними, не заходити у зелені зони, ретельно оглядати все довкола себе, аби не підірватися.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/24L3Lz4vEHMckFaiGbR7Qg.jpg)
Це залишені російські позиції у бучанській школі номер 3. Розкидані коробки з-під боєкомплекту, пляшки з-під пива та вина, російська військова форма. Тут стояли міномети.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/aYtQU001N-NiVaFXMQ4i0A.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/03GlNTt2jGJtf6rIFXgS0g.jpg)
Судячи з документів в упаковках з-під боєкомплектів та знайдених шевронів, тут облаштували позиції російські десантники, які базуються у Пскові (234-й гвардійський Чорноморський ордена Кутузова імені Олександра Невського, десантно-штурмовий полк).
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/yXj6_hqhC5w7T53d9mZWJg.jpg)
Коментарі
Підписатись