Фотопроект «Ми живі» про дитинство і війну
29 липня в IZONE відбудеться відкриття виставки «Ми живі».
Виставка об'єднала роботи восьми підлітків 14-16 років, очевидців руйнувань українських міст і селищ на Донбасі, які живуть в Мар'їнці та Красногорівці.
«Це проект про дітей, вирваних з дитинства і поміщених в контекст війни. Вони повертаються в знайомі їм місця — школи, будинки, але це вже інша реальність. Все знайоме і рідне залишилося в минулому. Змінилися цінності і цілі. На фотографіях діти на тлі зруйнованих стін, колись оточуючих і захищають їх щастя, надії і плани», — йдеться в описі події.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/QLG_1FjR6VcipyelgvTe0w-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/K1z2aBLIeb4salFD5m-pIw-article.jpg)
Протягом виставки у відвідувачів буде можливість надати фінансову підтримку, яка буде спрямована на покупку необхідної фототехніки або передати б/у техніку в користування фотографам-початківцям.
В день відкриття виставки о 17:00 київський фотограф Олег Кулай-Кулайчук проведе майстер-клас на тему «Кнопка «шедевр» або як зробити безнадійний кадр вдалим».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/7N3mp2y0vmw1Sd0z5nYSKA-article.jpg)
Коли: 29 липня — 8 серпня з 12:00 до 20:00
Де: IZONE, 4 поверх, вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід — вільний
Коментарі
Підписатись