Українець переміг у фотоконкурсі від Leica
Український фотограф Сергій Мельниченко переміг у фотоконкурсі Leica Oskar Barnack Award у категорії «новачків». Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/YYNVWddD69WJrYhcsxhmmg-article.jpg)
В якості винагороди він отримав 10 тисяч євро, камеру і об'єктив Leica M.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/4vq91qx4_ZFYIvYH2YGIEw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/yXg56_YxIJiFAklV8bQ9yw-article.jpg)
У своєму проекті «За лаштунками» (Behind the Scenes) фотограф відзняв танцівниць китайських нічних клубів. Як розповів переможець, два роки тому він приїхав до Азії працювати танцюристом.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/9Ygx3D2Xsmj6rro713gfYQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/7hBao62RMN--okme7-Yu9Q-article.jpg)
«Навесні 2016 року ми виступали в китайському клубі, що більше схожий на величезний бар зі сценою, тому що ніхто з відвідувачів не танцював. У якийсь момент я зрозумів, що там відбувається стільки захоплюючих речей, і саме так з’явилася серія "За лаштунками"», – розповів фотограф.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/bYCa-eMzxyQuqtD8tLBPxw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/mm9WAHC3UcIvov7dna6XpQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/99mwgsifQWviX79zuf23Lw-article.jpg)
Сергій Мельниченко народився в Миколаєві в 1991 році. Фотографією захоплюється протягом останніх восьми років. Його роботи були представлені на Landskrona Foto Festival (2015) і Off_Festival Bratislava (2014 року).
Коментарі
Підписатись