На вітринах «Всі. Свої» скульптури одягнули в речі українських брендів
На вітринах магазину «Всі. Свої» презентували проект «Мистецтво утеплення», створений на основі скульптурних об'єктів художниці Марії Куликовської та речей українських брендів одягу і взуття.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/i_o5q1V6YXkschiFe-2fBQ-article.jpg)
Українська художниця Марія Куликовська, котра зараз мешкає у Лондоні, для «Мистецтва утеплення» масштабувала та трансформувала свій проект Memento Mori [Who am I?].
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/VpdAo8yBYsGzGOT5GgqATQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/V5mKSZzdupN9hFn81Ws5kg-article.jpg)
У проекті представлено 22 скульптурних об'єктів, які є зліпками, знятими з тіла мисткині.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/jmvI57aZIDzKX9bs9B1RuA-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/LEugTibHbCqqa6sPEablRA-article.jpg)
Різнокольорові об'єкти з епоксидної смоли та металу виконані в ризикованій авторській техніці, що передбачає безпосередній контакт з гарячими матеріалами.
Де: вулиця Хрещатик, 27
Коли: до середини листопада
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/HrgkrlT-qrYDjKHqzW0uqg-article.jpg)
Коментарі
Підписатись