Китайський прокатник мультфільму «Викрадена принцеса» повідомив, що стрічка пройшла перевірку і повністю відповідає творчим і законодавчим вимогам КНР.

Оголошена дата прем’єри в Китаї – 18 січня 2019-го. У перший тиждень прокату в КНР «Викрадену принцесу» показуватимуть на близько 4 500 екранах.

Через специфіку місцевого законодавства будь-якому закордонному фільму досить нелегко зайти на китайський кіноринок, розповідають творці стрічки.

«Для української кіноіндустрії це безпрецедентний випадок! Наш кінопродукт виходить у широкий прокат на такій складній і дещо закритій території, як Китайська Народна Республіка», – розповів менеджер з міжнародних продажів Film.ua Distribution Євген Драчов.


 За 9 місяців українську анімацію показували у понад 40 країнах, її переглянули понад півтора мільйона глядачів.

 На кінець 2018 року та на 2019 рік реліз запланований у країнах Центральної Америки, Іспанії, Південно-Африканській Республіці, Південній Кореї тощо.

 «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» – перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Прем’єра фільму в Україні відбулась 7 березня 2018 року, і за результатами національного кінопрокату мультфільм зібрав понад 36 мільйонів гривень.

Обкладинка: Film.ua