Працівники концертної індустрії влаштовують акцію для того, щоб отримати від уряду план виходу культурної індустрії з карантину.

За словами організаторів, кафе та ресторанам дозволили облаштувати літні майданчики, а перукарям − попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, однак сфера креативних індустрій «у забутті».

«Понад 250 000 офіційних працівників сьогодні опинилися без роботи, в уряді не існує сценарію для них. Саме тому культурна індустрія об’єднується, щоб звернути на себе увагу», − пояснюють організатори акції.

Акцію влаштовують 12 травня: о 22:00 на найбільших подієвих локаціях українських міст увімкнуть промені світла, спрямовані в небо.

«Побачте нас! Почуйте нас! Дайте можливість працювати, поговоріть з нами про те, як спільно розробити план виходу з карантину та відродити багатогранну культурну сферу України», − підкреслюють організатори.


 В Україні продовжили карантин до 22 травня, але певні обмеження зніматимуть з 11 травня: дозволять роботу перукарень, літніх майданчиків закладів харчування, а людям дозволять відвідувати парки, спортивні та дитячі майданчики.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі