Наглядова рада «Суспільного» збереться на позачергове засідання та розгляне ситуацію, що склалася навколо нацвідбору на Євробачення-2022, повідомляє пресслужба НСТУ.

Засідання має відбутися в п’ятницю, 18 лютого, о 12:00.

Наглядова рада розгляне 3 питання, і перше з них «Про ситуацію, що склалася навколо національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення».


У суботу, 12 лютого, пройшов нацвідбір на Євробачення-2022. За результатами голосування членів журі й глядачів у ньому перемогла Аліна Паш, яка отримала 15 балів.

Через помилки ведучих під час оголошення балів інший учасник нацвідбору Kalush Orchestra запідозрив організаторів у фальсифікації результатів на кориcть Аліни Паш.

13 лютого «Суспільне» прокоментувало результати нацвідбору щодо достовірності результатів, щодо помилки під час оголошення балів і звинувачень з приводу поїздки Аліни Паш до Криму.

Зокрема, «Суспільне» оприлюднило документ, який мав підтверджувати, що Аліна Паш подорожувала до Криму законно, через КПВВ на адмінкордоні з материковою Україною.

Пізніше стало відомо, що Держприкордонслужба України не видавала Аліні Паш довідку про в’їзд до Криму з української території.

Менеджерка Аліни Паш заявила, що довідку про в’їзд співачки до Криму «Суспільному» надав член команди, а не співачка особисто. За її словами, наразі в команді розбираються, як цей документ отримали, і чекають відповідь на запит від ДПСУ.

ДПСУ мають надати відповідь до 11:00 16 лютого. Суспільний мовник зазначив, що не буде підписувати угоду зі співачкою щодо участі в Євробаченні, поки не з’ясує всі факти.

Наглядова рада – орган управління НСТУ, до складу якого входять по одному представнику від депутатських фракцій і груп Верховної Ради України поточного скликання та дев’ять членів від громадських об’єднань та асоціацій.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

ОБКЛАДИНКА: «Суспільне»