Netflix відкриває офіс у Варшаві для просування на ринки в Центральну й Східну Європу. 

«У 2016 році ми локалізували наш сервіс у Польщі. Незабаром після цього Netflix став доступний румунською, чеською, угорською, хорватською й українською мовами. Офіс Netflix у Варшаві є природним наступним кроком для нас і допоможе побудувати довгострокову співпрацю в регіоні, а також поглибити наявні зв’язки, створюючи нові можливості для творців і виробників контенту», писали в Netflix у березні.

Зараз компанія шукає фахівців у новий офіс зі знаннями англійської й однієї з румунської, чеської, угорської, польської чи української мови.

Кого шукають?

Менеджерів з маркетингу, соціального маркетингу та з маркетингового виробництва. Вимоги до кандидатів й умови роботи тут.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Про офіс Netflix у Польщі говорили ще в березні. Вони анонсували, що збираються більше розвивати контент для цього регіону, враховуючи його особливості. Звісно, і для України також.

З Росії Netflix вийшли на початку березня 2022 року. Компанія зупинила всі проєкти на території країни й унеможливила продовження підписки російських користувачів.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі