Netflix уперше придбає великий пакет українських фільмів, повідомили Forbes два джерела із Film.ua Group.

За інформацією одного з джерел, ідеться про 14 проєктів. Серед них – «Скажене весілля», «Велика прогулянка» та «Найкращі вихідні». У грудні має вийти «Снайпер. Білий ворон». Тривають переговори про купівлю «Фокстер і Макс», розповідають люди, дотичні до створення стрічок.

Водночас у Film.ua відмовились коментувати суму угоди через контрактні обмеження. У Forbes зазначають, що найімовірніше, не йдеться про ексклюзивний продаж прав на показ фільмів, бо вони вже були в кінотеатральному прокаті, зокрема на Megogo та Sweet.tv.

У вересні на Netflix з’явились три українських фільми «Дике поле» (за романом Сергія Жадана), «Бурштинові копи» та «Зустріч однокласників», доступні для перегляду на території України. Продажем цих стрічок займався медіахолдинг «Медіа Група Україна», який планує продовжити співпрацю зі стримінговим сервісом.

Крім того, продюсер «Дикого поля» Володимир Яценко веде переговори з Netflix щодо інших своїх проєктів, серед яких «Додому» Нарімана Алієва, «Атлантида» Валентина Васяновича, «Люксембург, Люксембург» Антоніо Лукіча, «Я і Фелікс» Ірини Цілик.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Стримінгова платформа Netflix стала доступною в Україні в 2016 році, у 2021 році зявився дубляж українською.

Також Netflix до кінця 2022 року має відкрити офіс у Варшаві для просування на ринки в Центральну й Східну Європу. Компанія шукає фахівці зі знанням української мови.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі