Близько 100 мільйонів користувачів Netflix у світі користуються чужими паролями для авторизації на платформі. 

Компанія заявила про боротьбу з обмінами паролів й опублікувала алгоритм перевірки користувачів. 

«Це, по суті, єдиний спосіб, за допомогою якого Netflix може значно збільшити кількість передплатників у Північній Америці, де сервіс наразі має найбільшу частку проникнення на ринок», – підкреслює видання The Streamable.

У довідковому центрі Netflix тепер є сторінка, на якій описано, як обліковий запис має бути спільний, а як ні. Відповідно, облікові записи Netflix усе ще доступні для спільного використання, але лише в межах однієї родини. Щоб переконатися, що пристрої користувачів пов’язані з основним користувачем, Netflix тепер просить підключатися до Wi-Fi всіх користувачів в основному місці, відкривати застосунок або вебсайт Netflix і переглядати щось принаймні щомісяця.

Якщо користувачі не дотримуватимуться правил, то Netflix запропонує їм зареєструвати власний обліковий запис і може заблокувати доступ, доки вони цього не зроблять. Стягувати додаткову плату з власників не будуть. Якщо ж ви в подорожі й близько місяця не під’єднувалися до основного Wi-Fi, то компанія надсилатиме код перевірки. 

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Редакція The Village Україна вирішила обрати найкращі комедійні серіали, які можна легально переглянути в Україні (за базовими підписками стримінгових сервісів). Вийшла добірка від класики на зразок «Сайнфелда» до нових ситуаційних комедій, які можна переглянути, зокрема й на Netflix.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі