Український гурт «Стас Корольов» представив новий аудіовізуальний твір Your Princess Is In Another Castle із нової концертної програми.

У візуалі кліпу обігрують гру Tetris, а в назві – мем Your Princess Is In Another Castle із гри Super Mario.

Команда назвала реліз «першим рівнем великого концерту-гри», який відбудеться 13 травня у київському клубі Bel etage. Це буде перший майже за два роки повноформатний концерт «Стаса Корольова».

Концерт стилізують під гру, яка включатиме «співи, танці, оплески, плач й усмішки». На майданчику Concert.ua подію описують як «інтерактивну драму з музикантами, віджеїнгом, режисурою, що залучає до нового рівня взаємодії між артистами й публікою».

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Стас Корольов – артист з Авдївки, який заснував однойменний аудіовізуальний джаз-рок гурт із Києва. Власну карʼєру почав у травні 2021 року, до цього був відомий як мультиінструменталіст і продюсер електронного гурту Yuko.


13 листопада 2022 року Стас Корольов провів «Нескінченний концерт», який тривав доки гурт не зібрав понад мільйон гривень для фонду «Госпітальєри».

Ще до початку повномасштабного вторгнення, 22 лютого, Стас Корольов випустив годинну версію треку RAGE з дебютника «О_х».

У серпні 2022 року музикант оприлюднив пісню «Який день війни» й кліп до неї, який розповідає про найчастіший запит українців у Google після повномасштабної війни. Додатково до релізу випустили й мерч, усі кошти з продажу пішли до фонду Musicans Defend Ukraine.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі