На 80-му Венеційському кінофестивалі відбудеться прем’єра українського повнометражного художнього фільму «Назавжди-назавжди» режисерки Анни Бурячкової.

За сюжетом, Тоня переходить зі школи в центрі міста до школи в спальному районі й потрапляє до компанії «відчайдушних підлітків, як шукають пригод і неприємностей на околицях постсоціалістичного Києва», тобто наприкінці 90-х. Це історія про «молодих і непокірних на тлі радянської руїни» з любовним трикутником і складним дорослішанням розгублених підлітків, а також про виживання, сором, безтурботність, свободу й залежність від свого тіла, анонсує команда фільму.

Це дебютний повнометражний ігровий фільм режисерки. Анна Бурячкова написала сценарій разом із Мариною Степанською під час карантину, спричиненого COVID-19. Знімальний процес закінчили в Києві за два місяці до повномасштабної війни. Далі матеріали евакуювали з Києва до Амстердама.

Стрічку покажуть у конкурсній програмі Orizzonti Extra, де представляють нові тенденції в розвитку кінематографа. Фестиваль триватиме з 30 серпня до 9 вересня.

Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів


Венеційський кінофестиваль (Mostra Internazionale d'Arte Cinematografica) проводять у межах Венеційської бієнале. Головний приз фестивалю – «Золотий лев».

На попередньому, 79-му, Венеційському кінофестивалі показували стрічку «Люксембург, Люксембург» Антоніо Лукіча в секції Orizzonti.

У позаконкурсній програмі також показували стрічку «Свобода у вогні: боротьба України за свободу» Євгена Афінеєвського, який також зняв фільм «Зима у вогні» про події Революції гідності.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі