У Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького реставрували покрівлю старовинної буковинської хати, повідомляє Львівська міська рада.

Майстри реставрували дах будинку з села Коритне, який є частиною музейного сектору «Буковина». Зокрема, будинок має розмальовану піч, ткані налавники й залавники, декоративні тарелі, гончарні вироби й меблі, які наближені до автентичних, кажуть у музеї.

Загалом роботи тривали впродовж трьох тижнів. Вартість робіт становить понад 400 тисяч гривень. Музей зібрав кошти на реставрацію завдяки продажу квитків у період Великодня. Тоді «Шевченківський гай» у Львові відвідали близько 14 тисяч людей, за словами директора музею Михайла Закопця.

 

Проєкт «Рудименти Львова» шукає партнерів для реставрації історичної вивіски магазину «Електротовари», що на вулиці Левицького, 26. Команда «Рудименти Львова» здійснила заміри вивіски, оглянула кріплення, неонові трубки. Найбільше пошкоджень помітили на правій частині вивіски, там деякі букви наскрізь діряві.

Фото: Львівська міська рада