Репортаж«Пушка!»: яким був перший сольник Alyona Alyona в Києві
«Рибки, рибки, рибки» у Зеленому театрі
![«Пушка!»: яким був перший сольник Alyona Alyona в Києві — Репортаж. The Village Україна](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post-cover/Pm91nyB1v7GawT8BpwTmNQ-default.jpg)
Alyona Alyona презентувала свій перший трек та кліп «Рибки» у жовтні 2018 року. У грудні вона анонcувала перший сольний концерт і до моменту його проведення випустила альбом, дала інтерв’ю Vogue World, увійшла в топ-15 найцікавіших нових артистів з Європи за версією NYT, підтвердила свою участь у фестивалях Sziget, Atlas Weekend та Iceland Airwaves, виступила на «Олімпійському» разом з Monatik.
Фото: Юля Вебер
Alyona Alyona (Альона Савраненко) розповідає, що на момент першого релізу працювала вихователькою дитячого садочку в селі Баришівка Київської області. Проте «Рибки» – не перший трек Альони, вона вже «10 років як у грі». Наприклад, у 2011 році під псевдонімом «Алена Алькаида» реперка випустила спільний трек разом з Катею Джетнет, який набрав більше 20 000 переглядів на YouTube. Після цього взяла паузу, а згодом почала писати україномовні треки.
Концерт анонсували у грудні 2018 року, за місяць до проведення усі квитки на сольник було продано. Перед київським виступом, Альона дала концерти у Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську та Львові.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/QV3e0K4ytIXwIaIxa2YG7w.jpg)
Локація сольника – оновлений Зелений театр. На сторінці події оголошений таймінг: початок о 20:30. О 20:00 черга на вхід – більше 300 людей, їх повільно пропускають. Початок концерту затримується. Пізніше організатори пояснюватимуть це тим, що «люди показують при вході не оригінали квитків, а скріни».
Тим часом простір в фан-зоні та проходах заповнюється людьми, не пустують і сидячі місця за столиками. На сцені грає діджей SEMPAI. Публіку оживляють ремікси на Sexyback та Give It To Me Джастіна Тімберлейка, а також олдскульний Freestyler. Між треками чоловік із залу не витримує і викрикує: «Давайте вже Альону!».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/U8r0y4Kq3B28z3Op3Or7Pw.jpg)
Десь о 21:30 діджей затихає. Звучить чоловічий голос програми «Дитячий час» з кліпу «Рибки 2»:
На сцені реперка – в чорних футболці й шортах з кліпу «Голови» та халаті з написом Alyona Alyona на спині. Увесь Зелений театр підспівує її трекам і вибухає тривалими оплесками, після кожного з них.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/1IjbjkNimwgDkvPrvaNKaA.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/W3qay9BQD6ZDQYeuo5m85Q.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/WFIsd6hxghCvD2zo-ieMLA.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/dXaAajykdoko096wDqu41w.jpg)
«У мене сьогодні день народження», – ділиться зі сцени реперка з Баришівки і увесь зал співає: «Happy Birthday, dear Alyona».
Звучить трек «Викину» – Альона радить усім викинути все погане з свого життя. «Хто знає слова, підспівуйте», – а знає і підспівує майже кожна людина в залі.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/r_njkgPgWI94zdkz9_KVPA.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/TuoU1Xkmi9unMLMFHxDPtw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/5HtRNb9PiwMvCxx7uT1l2g.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/dlao6UcXojrRWpT4xbywsw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/hkj1MFzRJ_SsmPcwTnxSZA.jpg)
«Я залишаю свій дім» – звучить один з найвідоміших треків Альони, він про переїзд до Києва. Кліп до нього знімали в Баришівці: вдома з татом та мамою, на ринку, біля садочку, а потім в Києві.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/R3lMLRpzKeiCmk0AWcOLsQ.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/md-hIzktl7eHb_U4S1dViA.jpg)
До кожного треку реперка підводить розповідями. Крім одного. «Пушка» – і зал підривається. Люди за столиками стають на сидіння і танцюють.
На сцену до Альони виходить гітарист. Вона виконує новий ліричний трек про те, як шукала казки для діток. Далі ще одна прем’єра, вривний трек «Дикі танці».
Наступний трек – вокальний. «Брехунець» – не любовна лірика, як може здатися. «Там де є слова, немає місця для любові», – пояснює Альона.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/sujyrXGvUYGRGJshubHAKw.jpg)
«Хто там сказав на мамку падло?», – після паузи на сцену до реперки виходить Alina Pash, у якої у цей день вийшов новий альбом. Виконавиці познайомилися в Collab Club, де презентували свої треки. «Це була любов з першого погляду. Вона – єдина людина, яка робить таку хвилю, що мене прям колише», – розповідала Альона Альона про Паш.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/DGF8Zgpg4v27I3E68MIEvw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/mcJXP8WxET9y_HuPyeT6hw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/v3Bxz1cBIzJFthzCcSgsuQ.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/uvQ9FH-p9Or6k7iHCUeVqg.jpg)
Не лише на цей трек до реперки приєднуються її друзі. Звучить трек, який вона написала перед тим, як почала виступати під псевдонімом Alyona Alyona. На сцену виходять сім реперів, з якими вона читала реп раніше. «Десять років як у грі – вже мовчати гріх». Разом вони виконують трек «Якби я була не я».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/HsJzj5a32_XrWobbF_y-Bw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/zTer3ekyq3ThImZiBW7aEg.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/jAkKa3yn2LgjsvAmyoG2nQ.jpg)
Альону просять на біс, і вона не змушує довго чекати. На сцені з нею – усі музиканти, які брали участь в концерті. «Є одна пісня, після якої я більше на біс не виходжу» і це, звісно, «Рибки».
– Танцюйте, як востаннє, – дає настанову реперка і зал її виконує.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/OeNrNbOPBi1JlCL-p-pNDw.jpg)
Коментарі
Підписатись