Найкращим бариста України став власник кав’ярні на Лук'янівці
В українському чемпіонаті серед бариста переміг власник київської кав’ярні Lion Coffee Ренат Маматказін. Про це повідомляє SCA Україна.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/bPztaVavFejLMYHrB8NSvw-article.jpg)
15-16 липня відбувся Odessa Coffee Festival в межах якого проходили три національні кавові чемпіонати. Бариста змагались у таких дисциплінах: обсмажування кави, аеропрес (один з альтернативних методів заварювання) та основний (класичний) чемпіонат. Під час нього учасники змагаються у вмінні готувати еспресо та напої на його основі.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/zy1cuW-oQHHRf8r5wJpfVQ-article.jpg)
У класичному чемпіонаті взяли участь 26 осіб. Переможець національного чемпіонату поїде представляти Україну на світових змаганнях, що відбудуться в листопаді у Сеулі.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Y1nhCXdPtl5DkWpLM46-Lg-article.jpg)
Чемпіоном з обсмажування кави стала обсмажувальниця мережі кав’ярень «Світ кави», Юлія Сайчук, котра раніше вже отримувала звання чемпіона України, але в категорії «приготування кави в джезві».
Переможця чемпіонату з приготування кави у аеропресі досі не оголосили.
Коментарі
Підписатись