Noodle vs Marketing відновить роботу після ремонту 14 лютого
Раменна Noodle vs Marketing відновить роботу після понад тижня ремонтних робіт 14 лютого.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/8LsGbwhf6ZsLo40VVzE1FQ-article.jpg)
Керівник мережі Food vs Marketing Женя Михайленко каже, що причиною ремонту стала аварія у мережі водопостачання-водовідведення будинку, у якому розташований Noodle vs Marketing. «Лопнули будинкові труби постачання гарячої води», – каже Михайленко.
Noodle vs Marketing призупинив роботу 6 лютого. У процесі ремонту площу закладу розширили на 3 м². «Ми знайшли додаткове місце, яке було зашите за гіпсокартоном. Тепер у нас на кілька посадкових місць більше», – додає Михайленко.
14 лютого раменна працюватиме у звичному режимі: з 12:00 до 15:30 і з 17:30 до 21:00.
Мережа Food vs Marketing анонсувала відкриття у Києві протягом 2018 року трьох нових закладів – моноформатів шаурми, супу Фо та бургерів.
Таким чином мережа Food vs Marketing повинна зрости до п’яти закладів. Нині у Києві працює раменна Noodle vs Marketing і місце з Бань Мі Banh mi vs Marketing.
Нещодавно компанія Food vs Marketing запустила доставку по Києву.
Коментарі
Підписатись