Крафтове пиво у Drunken Monkey на Подолі
Бар із крафтовим пивом Drunken Monkey розпочав роботу на вулиці Костянтинівській на Подолі. Відкриття закладу у тестовому режимі відбулося 31 серпня.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/4OeCC4cGkD9pussake1NdQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/4UHYBiuTOZ_1saNVtCoVKQ-article.jpg)
«Це заклад, у якому можна посмакувати різноманітними стравами, насолодитися смачним крафтом та приєднатися до культурного життя столиці», – кажуть у Drunken Monkey.
Назву бар отримав від найбільш популярного виду крафтового пива броварні K&F Brewery, яка відкрила заклад.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/7WIPzQfrZ6zDSy0z5kNcjw-article.jpg)
«18 кранів українських пивних брендів постійно оновлюються, також можна замовити крафт із собою та спробувати з десяток несподіваних авторських коктейлів від бармена Артура Тетерева на його основі», – розповідають у Drunken Monkey.
За кухню у закладі відповідає шеф Кирило Палатай. Серед основних страв – сібас філе-конфі з буряковим ризото і вершково-устричним соусом (270 грн), восьминіг-гриль з чорізо та ризото з куркумою (530 грн) і рибай з маслом «кафе-де-парі» по азійському (290 грн).
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Pnx-R8pr_BUnxA6ZVEoHkQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/eclX69aEax9BqPsGOYhQiA-article.jpg)
Із закусок у меню сирне печиво від шефа з насінням або з беконом і шоколадом (63 грн), паштет зі скумбрії гарячого копчення (115 грн), креветки в «устричному» соусі (287 грн) та брускети з болгарським перцем, запеченим з баклажанами та кінзою (77 грн).
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/gqrbrWRry1fGeQNr6roYMg-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/m6pC3-CLPBTd8ZpSrzg7sQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/hTOzfMG0ZxZ9mkH9FLBcqw-article.jpg)
Розташували Drunken Monkey у підвальному приміщенні старовинного будинку поблизу Контрактової площі. У приміщенні три зали, в одній із них – контактна барна стійка.
Дизайн виконали у стилі дизель-панк. Це робота українського художника Георгія Сенченка та Тетяни Савадової. Доповнили експозицію витворами мистецтва, які створили спеціально для Drunken Monkey Bar Сенченко та Микита Кравцов.
У тестовому режимі в закладі діє знижка 20% на всі позиції у меню.
Підпишись на Telegram-канал Тестовий режим – вся їжа міста в одному місті.
Фото: Альона Сапонова для Drunken Monkey, Анна Бобирєва для The Village Україна
Коментарі
Підписатись