Dogz&Burgerz Діми Борисова у ТЦ Globus
Стритфуд із бургерами, хот-догами і напоями Dogz&Burgerz від Сім'ї ресторанів Дмитра Борисова розпочинає роботу у фудкорті ТЦ Globus. Відкриття закладу відбудеться 2 вересня о 12:00.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/b4pZ20LhBD0Z1Cwy2jiB2Q-article.jpg)
«Посеред робочого дня. Перед рейвом. Коли плануєш гуляти з друзями. Просто коли зголоднів. У Dogz&Burgerz можна відчути, як пульсує життя», – кажуть у закладі.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/DwYk49HPODNHXEYIlnrhuQ-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/b9Wd5jT22YRtQUcLrR5YZg-article.jpg)
У меню два види хот-догів (29 грн) – з м'ясом та без, а також два види бургерів із подвійною котлетою – із булочками та листям салату відповідно. Окрім того, устриці (29 грн) та відомі за «Білим наливом» пироги (29 грн) з м'ясом і яблуками.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Z4ao9E-36Ks_aUXG2rOYMQ-article.jpg)
Із напоїв у Dogz&Burgerz – сидр, пунш, наливка, лимонад і вода. Усі позиції – 29 грн.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/NRe3w3HXkC8KhG181RX5eA-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/f49nXpoYSh_C9audE8N6hw-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/EVs4CwRIjOzuUmxJzz9DQA-article.jpg)
У квітні роботу розпочав «Білий налив» – перший стритфуд Сім'ї ресторанів Дмитра Борисова із хот-догами, сидром, устрицями та пирогами.
У червні мережа відкрила бар ресторану «Остання барикада» в ТРЦ Globus – зі світлим пивом і наливкою за 19 грн.
Підпишись на Telegram-канал Тестовий режим – вся їжа міста в одному місті.
Фото: Сім'я ресторанів Дмитра Борисова
Коментарі
Підписатись