Ресторан корейської кухні Kim Kimchi на Виноградарі
Ресторан корейської кухні Kim Kimchi почав працювати у ТРЦ Retroville на Виноградарі.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/ku5L0yCs3pl1v7iIDEJZHw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/wSV5dsxm2Y3PvVeN-t7ERQ.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/WYDlrclqw54G9VlkPw0a5g.jpg)
У закладі кажуть, що пропонують автентичні корейські страви: наприклад, бульгогі, бібімбаб, кімчі, джабче, джеюкбокгум. Також готують чотири коктейлі, пов'язані з корейською історією.
Для ресторану розробили легенду персонажа Кіма, щоб через особистий бренд показувати належність до Кореї, її смаків, рецептів, законів і життя, додають у ресторані.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/dTmR-hwqfWh0xkwL5cIX0Q.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/y1bKdgUKyyfWVmHreyGG2w.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/krKDj9CvOAt1NGFhS-CD9A.jpg)
Також у відвідувачів є можливість самостійно приготувати собі м’ясо в форматі корейського барбекю. У кожен стіл тут вмонтували поверхню для барбекю: гостям приносять м’ясо, вони можуть його смажити самостійно, пояснюють у закладі. «Ніщо не зближує краще, ніж колективне приготування їжі», – кажуть у Kim Kimchi. Додають, що над столами встановили систему вентиляції для видалення диму.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/Fx8fQ8OgDQp-MjXrA-f3Cw.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/dzq2tpUe7diy3e0cEQE_uQ.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/BSWUbLcNJZW7x27x7OF8Zg.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/6EC7s5NdKPO5g9oxJxB9sg.jpg)
Дизайн інтер'єру Kim Kimchi розробила майстерня Balbek Bureau Слави Балбека.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі
Фото: Катерина Олійник (комунікаційна агенція «Гроза»)
Коментарі
Підписатись