Кав’ярня Makers зі сніданками в Харкові
Кав’ярня Makers почала роботу в тестовому режимі на вулиці Пушкінській у Харкові.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/6tNk7mzkDVygoB1i4rOu6Q.png)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/6MqSPdhYvXgZD5L_8KNNlQ.png)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/suWkS6suuTE77l2JLpTKxw.png)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/GZE2o5Djgk8Tix31IKuXbA.png)
Це вже п’ятий заклад мережі. Зараз уперше облаштували кухню, щоб відвідувачі «мали місце для кави та сніданку».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/P2_tfej3why0ICnbf5nfhg.png)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/BmFL3wG8M4jqWnicmJE6bg.png)
Кав’ярня розташована в будинку 1908 року, де на етапі будівництва робили пекарню. Команда закладу каже, що намагалася «зберегти й прикрасити те, що має».
З меню:
Французька бріош із куркою – 109 гривень
Круасан з омлетом – 190 гривень
Томатний суп – 165 гривень
Сирники – 99 гривень
Паштет – 119 гривень
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/wmxKHffftmmr_OcSk4dYog.jpg)
Обсмажувальників кави змінюють, але основні – Mad Heads і Heat. Для сніданку пропонують традиційну французьку здобу бріош із шістьма видами начинок; солоні круасани, супи, сирники, деруни, хумус, тартар, а також стейк рибай, лосось із рисом і паштет.
Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів
У Харкові й області працює п’ять кав’ярень мережі Makers, першу відкрили у 2019 році. Інші заклади розташовані також на вулиці Пушкінській, 36/38, а також на вулиці Культури, 8; вулиці Саржинській, 28, і в Куп’янську, на вулиці Першого Травня, 6.
Підпишись на Telegram-канал Тестовий режим – дізнавайся про нові заклади міста першим.
Коментарі
Підписатись