Краса, бухгалтерія, маркетинг: які курси проходять українці
Найчастіше онлайн-курси проходить українці у віці від 35 до 44 років, свідчать дані аналітики від robota.ua.
Вони обирають навчання у сфері фінансів, бухгалтерії та права. Українці у віці 18–24 роки обирають ІТ та маркетинг. А від 25 до 34 років – особистісний розвиток і психологію.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/oQVDxlh0kUrGsL2JDmbhqw.png)
rabota.ua опитали 1200 шукачів роботи про те, які онлайн-курси вони проходять, скільки ці коштують і чи проходять вони їх до кінця. Згідно з аналітикою, 68% опитаних проходили курси безоплатно й тільки 3% платити понад 20 000 гривень.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/PHCJCLFW4oFwp2Fii_VG_Q.png)
Однак більше третини опитаних так і не змогли завершити навчання на курсах.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/QB47ACpiMTEbeMRX0LGCcQ.png)
Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів
Раніше ми розповідали про безкоштовні ІТ-курси від Мінцифри, курс урбаністики для дівчат від STEM is Fem, курс із підприємницької діяльності для українських військових, звільнених у запас.
А також зібрали 8 курсів і програм базової військової допомоги для цивільних.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі
Коментарі
Підписатись