Піратський сервіс HDRezka був заблокований через розміщення заборонених в Україні російських фільмів і серіалів, пише «Ґрунт».

Сервіс переважно спрямований на аудиторію держави-агресора, використовує російську мову інтерфейсу й поширює на території України фільми, що заборонені законом про кінематографію, коментує член Національної ради з питань телебачення й радіомовлення Максим Онопрієнко.

HDRezka має власну школу озвучки в Москві. Українські версії озвучки серіалів замовляє в студії озвучення DniproFilm. Також адміністратор української спільноти HDRezka підтверджує, що основна частка компанії зосереджується в РФ.

Сайт заблокували завдяки новому закону про медіа, який набрав чинності 31 березня 2023 року, він є одним із законів на шляху до євроінтеграції й був вимогою Євросоюзу.

   

У листопаді Нацрада внесла 16 відеосервісів до переліку сервісів держави-агресора. Зокрема до списку сайтів, які підлягають блокуванню, потрапили сервіси HDRezka, Kinogo, Kinokrad й інші.

З березня українські провайдери телебачення припинили транслювати канали: Epic Drama, Viasat History, Explore і Nature, а також TV1000, TV1000 Action, TV1000 World Kino, ViP Comedy, ViP Megahit.