ГідВід дизайну до вивчення мов: які курси стали безкоштовними для українців під час війни
Лекції від Pushka, Goethe-Institut, UpToDate та Coursera
Коли почалася повномасштабна війна в Україні, деякі компанії відкрили українцям доступ до своїх лекцій та онлайн-продуктів. Наприклад, сервіс Yakaboo дозволив безкоштовно завантажувати всі книжки в застосунку, сервіс Helsi зробив онлайн-консультації безкоштовними, а застосунок для підтримки психічного здоров‘я VOS подарував преміумпідписку.
Зібрали курси з іноземних мов, дизайну одягу, вебдизайну та безкоштовні рекомендації для лікарів, які доступні на час війни й можуть допомогти освоїти нову професію чи підвищити кваліфікацію.
Курси конструювання одягу від української школи Pushka
Перша українська школа конструювання одягу Pushka відкрила доступ до пакетів «Clo3D: Базовий курс», «Конструювання: Повне Занурення» та «Дизайн-Конструювання Одягу». Доступ до курсів відкритий до 15 квітня, його можна отримати, написавши в особисті повідомлення школи кодове слово «Паляниця».
Курси дизайну від платформи Creative Practice
Український освітній онлайн-майданчик відкрив доступ до всіх своїх курсів дизайну:
Щоб переглянути відеолекції достатньо зареєструватися на платформі.
Вивчення німецької для дітей та підлітків у Goethe-Institut Ukraine
Goethe-Institut одразу з початком повномасштабної війни оголосив про відкриття курсів німецької для дорослих, підлітків та дітей усіх рівнів володіння мовою. Ціна за курс символічна – усього 7 гривень. На момент написання статті доступними лишилися лише декілька курсів тривалістю 10 тижнів – для дітей, які мають рівень А2, і для підлітків, що знають німецьку на рівнях B1-B2.
Перед заняттями, які починаються 22 та 23 березня, потрібно пройти безкоштовне онлайн-тестування, щоб визначити ваш рівень володіння мовою.
Безкоштовні відеоуроки від Coursera
Платформа для онлайн-освіти Coursera зробила всі курси безкоштовними для українців. Для цього потрібно подати заявку за посиланням, де також є інструкція, як проходитиме процедура її розгляду.
Безкоштовні гайди та рекомендації для лікарів від UpToDate
Платформа UpToDate надає доступ до інструкцій і порад для лікарів усіх напрямків. Підійде для тих, хто прагне вдосконалити свої знання або розпочати шлях у медицині.
Відеодзвінки для вдосконалення мови від волонтерів платформи Preply
Preply запустила програму підтримки українців, які прагнуть вивчити іноземну мову. Під час відеодзвінків тривалістю годину волонтери й репетитори допомагають зрозуміти основи іноземної мови, перекласти необхідні для життя документи, назви продуктів та розібратися з іншими питаннями, які допоможуть адаптуватися в новій країні.
За посиланням можна зареєструватися на онлайн-зустріч, обрати мову, яку прагнете вивчати, і час. Одна людина може відвідувати до трьох занять на тиждень.
«Основи проєктного менеджменту» від IT-школи Redcamp
Курс підійде тим, хто прагне поглибити знання в проєктному менеджменті. Автор курсу – project-менеджер Андрій Осипенко, який шість років працює у цій сфері.
У відеолекціях тривалістю близько година-півтори спікери розповідають про бізнес-моделі IT-проєктів, роботу в команді та основи менеджменту. Лекції представлені російською мовою з презентаціями англійською.
Базова лекція про роботу в соціальній мережі LinkedIn
Зараз у пошуках нової digital-роботи знадобляться навички користуванням різними платформами, зокрема LinkedIn. Це соціальна мережа для ділового спілкування, у якій також можна знайти вакансії на роботу.
Співзасновниця Telegram-каналу для пошуку роботи goodjob Дана Долінська записала відеолекцію про те, як створити й наповнити сторінку в LinkedIn. У наступних лекціях вона розкаже, як знайти роботу в мережі і розвивати там свій бренд.
Онлайн-лекції для тих, хто хоче навчитися заробляти на платформі Upwork
На своїй сторінці в Telegram організація CreoStudy публікує відео з курсу по роботі в Upwork для українців.
Безкоштовні онлайн-сесії з малювання
У Telegram-каналі засновниця проєкту «Вікно і олівці» Марина Попова публікує інструкції, як намалювати картину, і на щоденних онлайн-зустрічах пояснює принцип створення рисунків.
Свої роботи можна надсилати в коментарі й отримувати текстову консультацію.
Коментарі
Підписатись