Марі-Луїза Ета стала першою в історії тренеркою, чия чоловіча команда перемогла в топдивізіоні
Марі-Луїза Ета, яка очолює футбольний клуб «Уніон», стала першою в історії жінкою-тренеркою, чия команда перемогла в матчі чоловічого топдивізіону, пише «Суспільне Спорт».
Берлінська команда здолала «Майнц» в матчі Бундесліги, що дозволило їй перервати серію без перемог і зберегти місце в елітному дивізіоні на наступний сезон.
У переможному матчі проти «Майнца» рахунок відкрив форвард «Уніона» Андрей Ілич. Згодом суперники зрівняли рахунок, проте наприкінці гри Олівер Берк і Йосип Юранович забили два вирішальні голи.
Капітан «Уніона» Крістофер Тріммель також підтримав наставницю, назвавши перемогу закономірною. Ета керуватиме чоловічим складом до завершення поточного сезону, після чого перейде працювати з жіночою командою клубу. Свій останній матч на цій посаді вона проведе 16 травня проти «Аугсбурга».
Ета очолила команду у квітні 2026 року після звільнення попереднього наставника Штеффена Баумгарта. До цього вона працювала в тренерському штабі клубу як асистентка.
Вона стала першою жінкою у провідних європейських лігах, яка обійняла посаду головної тренерки чоловічої команди. Під її керівництвом «Уніон» спершу зазнав двох поразок і зіграв унічию з «Кельном».
Обкладинка: Union Berlin, X