Премʼєр-міністр Великої Британії Кір Стармер пішов у відставку
Премʼєр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку, пише Sky News. Він залишиться на посаді до вересня, поки в країні не оберуть нового голову уряду.

Крім того, Стармер іде з посади лідера Лейбористської партії. Про своє рішення експремʼєр уже повідомив королю Чарльзу III.
Стармер також звернувся до Національного виконавчого комітету лейбористів із проханням підготуватися до майбутніх виборів. Кандидатів висуватимуть із 9 до 16 липня.
У травні 2026 року 40 депутатів Лейбористської партії закликали Стармера піти у відставку після того, як на місцевих виборах перемогу здобули партії Reform UK та Greens.
Кір Стармер обійняв посаду премʼєр-міністра Великої Британії 5 липня 2024 року, а Лейбористську партію очолив у квітні 2020 року.