Adidas представила нову виїзну форму для «Динамо»
Компанія adidas і ФК «Динамо» Київ представили нову виїзну форму сезону 2017/18.
«У майбутньому сезоні команда виступить в традиційній синій формі. Особливість нової екіпіровки полягає в дизайні футболки з V-подібним вирізом, в текстуру якої доданий новий візерунок - симетричні ромби», — повідомляють у компанії.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/H5wxS1z_slv_AS5XxF2g0w-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/1LdDxN0N3B5onsEiAsn8mQ-article.jpg)
На формі розміщені логотип і традиційні три смужки adidas, а також емблема клубу. Позаду на футболці розміщено напис FCDK. Гетри прикрашені динамівським символом — прописною літерою «Д».
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/ZzjO5vCT5ngNlfVB_Lor7Q-article.jpg)
«При розробці нової ігрової форми використовувалася технологія ClimaCool. Матеріал вбирає піт і виводить його на поверхню тканини для подальшого швидкого випаровування», — розповіли в adidas.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/rdfZRGQT7X-wcV9YpNgnFw-article.jpg)
Команда зіграє у новій формі 22 липня у виїзному матчі проти ФК «Шахтар».
У київські магазини adidas нова екіпіровка надійде в продаж наприкінці липня.
Коментарі
Підписатись