-50% у Riot Division для учасників Brave! Factory Festival
24 серпня український бренд чоловічого одягу Riot Division надає знижку 50% на парки та куртки для учасників Brave! Factory Festival.
Про це повідомив співвласник Riot Division Андрій Титаренко у Facebook. Для отримання знижки потрібно надати підтвердження – квиток або браслет з Brave! Factory Festival. «Не треба мокнути», – додав Андрій Титаренко.
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/gxMkpYgZIm-4ismmwcy80Q-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/bwToCy-PAaMuSASA_74LaA-article.jpg)
![](https://cdn.village.com.ua/the-village.com.ua/post_image-image/C3ma1Kkp3Rprydas5ar_zQ-article.jpg)
Riot Division – український бренд чоловічого функціонального одягу. Дизайнер – Олег Мороз. Асортимент марки складається з курток, футболок, сорочок, штанів, шортів і кросівок. Більшість виробів – «трансформери».
Одяг шиють на фабриці в Україні з використанням технологічних тканин, наприклад, світловідбиваючої або TYVEK – тканини, що схожа на папір за фактурою.
Коментарі
Підписатись